So what I did was sell my shovels for scrap metal, that way I can just eat the delicious dirt! Wayyyy more nutrients than the ready made meals at Woolies which is the only way we can experience lasagna these days. Lasagna from scratch with every single herb and ingredient being at least $18.50 is a luxury of the beforetime.
So what I did was sell my shovels for scrap metal, that way I can just eat the delicious dirt! Wayyyy more nutrients than the ready made meals at Woolies which is the only way we can experience lasagna these days. Lasagna from scratch with every single herb and ingredient being at least $18.50 is a luxury of the beforetime.
You can really projectile crap out the savings.
“Luxury of the before time” - hahahahahaha
Nescafé and air sandwiches!!